Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde Suriyeli hamile kadını ve çocuğunu kaçırıp tecavüz ettikten sonra oğlu ile birlikte öldürdüler.


Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde Suriye uyruklu 9 aylık hamile kadın, 10 aylık çocuğu ile kaçırıldı. Ormanlık alana götürülen genç kadın tecavüze uğradıktan sonra başı taşla ezilerek öldürüldü oğlu ise saldırganlarca boğularak öldürüldü. Eşgalleri belirlenen B.K. ve C.K. yakalandı.
Olay, Kaynarca Birlik Mahallesi’nde ormanlık alanda meydana geldi. Köylüler, ormanlık alanda öldürülmüş bir kadın ile çocuğun cesetlerini görünce jandarmaya haber verdi. Olay yerine jandarma ve polis ekipleri gelirken, öldürülen kişinin Hatipler Mahallesi’nde oturan ve eşi fabrikada çalışan ismi açıklanmayan Suriye uyruklu hamile kadın ve 10 aylık çocuğu olduğu belirlendi. Olay yerinde yapılan incelemede hamile kadının tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık çocuğu ile birlikte öldürüldüğü tespit edildi. Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından anne ve çocuğunun cesetleri Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.
Yürütülen soruşturmada saldırgan B.K. ve C.K. yakalandı. Gözaltına alınan B.K. ve C.K.’nın vahşice öldürülen kadının eşi ile birlikte aynı tavuk fabrikasında çalıştıkları tespit edildi.
B.K. ve C.K.’nın birkaç gün önce tartıştıkları mesai arkadaşlarının fabrikada çalıştığı sırada evinin kapısını gece saatlerinde levye ile açarak karısını ve çocuğunu kaçırdıkları belirlendi. Şüphelilerin ormanlık alanda tecavüz ettikleri kadını başına taşla vurarak öldürdükten sonra küçük oğlunu ise boğarak öldürdükleri ortaya çıktı. B.K. ve C.K. suçlarını itiraf ederken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
YARIN HASTANAYE KALDIRILACAKTI
Bu arada vahşi olay yaşanmasaydı 9 aylık hamile olan kadının yarın (Cuma) doğum için hastaneye götürüleceği öğrenildi.
dha


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz