Samandağ yerel seçimlerinde tutumumuz – Kaldıraç
Deprem sürecinde ortaya çıkan dayanışmalar yönetebilme iradesini göstermiştir. Bizi kurtaracak olan kendi kollarımızdır.Devrim ve Sosyalizm İçin Bir Adım Daha: Oylar Çağla Cemali'ye!
![çağlacemalibuluşmalar2](https://i0.wp.com/direnisteyiz31.org/wp-content/uploads/2024/02/caglacemalibulusmalar2.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
Deprem sürecinde ortaya çıkan dayanışmalar yönetebilme iradesini göstermiştir. Bizi kurtaracak olan kendi kollarımızdır.Devrim ve Sosyalizm İçin Bir Adım Daha: Oylar Çağla Cemali'ye!