FHKC, Gazze’de ateşkesin ardından yeniden başlayan saldırılara dair “Hain Siyonist düşman yine başarısızlığa uğrayacak, yenilgi ve hayal kırıklığıyla birlikte kuyruklarını sürükleyerek mağlup olarak geri dönecek” değerlendirmesinde bulundu.

Amerika ve savaş suçlusu Joe Biden

“İşgalciye soykırım savaşını sürdürmesi ve halkımıza karşı onlarca katliam yapması için yeşil ışık yakılmasının devam etmesi nedeniyle Gazze Şeridi’ne yönelik yenilenen Siyonist saldırganlıktan tamamen Amerikan yönetimini ve savaş suçlusu ABD Başkanı Joe Biden’ı sorumlu tutuyoruz.

“Direniş, Netanyahu ve çetesinin siyasi geleceğinin sonunu yazacaktır”

Halkımızın direnmekten ve dayanmaktan başka seçeneği yoktur; hain düşman ne kadar bombalasa, yok etse, katliam yapsa da yine hiçbir amacına ulaşamayacak, hayal kırıklığı ve yenilgiyle birlikte kuyruğunu sürükleyerek mağlup olarak geri dönecektir. Halkımızın sağlam direnişi ve güçlü iradesi sayesinde Direniş, kaçınılmaz olarak savaş suçlusu Netanyahu ve çetesinin siyasi geleceğinin sonunu yazacaktır.

“Meydana çıkın, baskı yapın”

Halk kitlelerini, Arap ulusumuzun evlatlarını ve dünyanın özgür insanlarını, sivillere, özellikle de çocuklara ve kadınlara karşı devam eden Siyonist imha savaşına karşı meydanlarda toplanmaya, dünyanın her yerinde saldırgan ülkelerin elçiliklerini kuşatmaya, saldırganlığın durdurulması için baskı yapmaya ve saldırıyı durdurmaya çağırıyoruz.”


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz