İşçi Emekçi Mitingi bileşenleri taleplerini örgütlemek için bir araya geliyor

İşçi Emekçi Mitingi bileşenleri mitingin son çalışması olarak Mecidiyeköy metrobüs durağında bildiri dağıtımı gerçekleştirdi. Bileşenler Cevahir AVM önünde yaptıkları çağrı ile halkı mitinge katılım çağrısı yaptı.

İşçi Emekçi Mitingi bileşenleri, Saray Rejimi’nin dayattığı sömürü, baskı düzenine karşı, 19 Kasım’da Kartal Meydanında düzenleyecekleri mitingin son çalışması olarak Mecidiyeköy metrobüs durağında bildiri dağıtımı gerçekleştirdi.

Bileşenler “Açlık, yoksulluk, baskı, savaş ve sömürü düzenine artık yeter” pankartıyla Cevahir AVM önünde yaptıkları açıklama ile halka mitinge katılım çağrısı yaptı.

Açıklamada siyonist İsrail’in Gazze’de gerçekleştirdiği katliam ve soykırım saldırılarına tepki gösterilerek İsrail’in bir devlet olmadığı, ABD’nin Ortadoğu’daki karakolu olduğuna dikkat çekildi. 7 Ekim’den bu yana Türkiye’den İsrail’e 300 adet nakliye gemisinin gittiğinin altının çizildiği açıklamada “bu katliama seyirci kalanlar, destekleyenler, bu ülkede katliamın ortaklarındadır.” ifadelerini kullanıldı.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz