Gizlilik Politikası

Direnisteyiz, kullanıcıların kişisel bilgilerini toplamaz.

Gezinme gizliliği

Direnişteyiz web sitesinin sunucusu, HTTPS (bağlantı güvenliği) sertifikası kullanır. HTTPS protokolü sayesinde kullanıcılar Direnişteyiz’e bağlantı sağlandıktan sonra tüm içerik, ziyaret edecekleri sayfanın adresi dahil, şifrelenmiş olarak yapılır.

Reklamlar

Direnişteyiz, kurulduğu günden bu yana herhangi bir reklam anlaşması yapmamıştır. Google Adsense gibi üçüncü parti reklam sağlayıcıları ile bir ilişkisi bulunmamaktadır.

Ziyaretçi bilgileri

Kullanıcıların IP adresi gibi üçüncü taraflardan elde edilerek, kaydedilerek, depolanabilmektedir.

Direnişteyiz’de kullanıcı profili oluşturma imkanınız bulunmamaktadır. Yalnızca yorum yaparken, isim ve e-mail adresiniz veritabanımıza kayıt edilmektedir. Direnişteyiz’de şifre kullanarak herhangi bir kayıt (üyelik, satın alma, vb.) oluşturulamamaktadır.

Sosyal paylaşım

Facebook, Twitter, vb sosyal ağlar tarafından web sitelerine sunulan “Paylaş” ve “Beğen” gibi butonlar, tarayıcı tarafından toplanan bilgilerin Facebook’a gönderilmesine olanak sağlar.

Facebook’un yaş, cinsiyet gibi demografik bilgileri elde etmesine olanak sağlayan Facebook Analytics ve Facebook Pixel kodları da Direnişteyiz’de yer almaz.

İletişim

Siteyi kullanmaya devam ettiğiniz takdirde gizlilik politikasını kabul etmiş olduğunuz tarafımızca varsayılacak olup, bizimle [email protected] e-mail adresi üzerinden iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz.