Nuriye Gülmen’in babası Şaban Gülmen’den TBB Başkanı Feyzioğlu’na yanıt geldi.

Nuriye Gülmen ve Semih Özakça hakkında tepki çeken açıklamalarının “cımbızla seçilerek” kendisine haksızlık yapıldığını savunan ama kelimesi kelimesine “Nuriye ile Semih’i evlat edinecek bir sempati içinde olmamı kimse benden beklemesin” diyen TBB Başkanı Metin Feyzioğlu’na yanıt Nuriye Gülmen’in babasından geldi.
OHAL kapsamında çıkarılan KHK ile 9 Kasım’da kamu görevinden ihraç edilen ve işlerine dönmek amacıyla açlık grevine başlayan Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’nın “silahlı terör örgütüne üye olmak”, “terör örgütü propagandası yapmak” ve “Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu’na muhalefet” suçlarından yargılandığı davanın dördüncü günü bugün gerçekleşti.
Nuriye Gülmen’in babası Şaban Gülmen duruşma sonrası açıklama yaptı.
Gülmen “Sayın Metin Feyzioğlu’na iki çift lafım var. Sayın Feyzioğlu, Nuriye Gülmen ve Semih Özakça için anne baba şefkati için laf etmiştir. Onların anne babaları vardır. Sayın Feyzioğlu yırtınmış önlüğüne yeni bir rozet takmak istiyorsa o çocukların arkasına gizlenmesin. Onların anne baba şefkatine ihtiyacı yoktur. Feyzioğlu’nun kendisine halkın verdiği adaleti temsil ettiği il sağlık değerini söylemesi gerekirken onlara evlatlık muamelesi yapmıştır. Sayın Feyzioğlu biraz evvel söylediğim gibi giydiği önlüğü değiştirmek istiyorsa rozeti de değiştirsin. Bu rozeti değiştirirken de çocukların arkasına gizlenmesin” dedi.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz