Bandırma’da bir kadın vurularak öldürüldü, eşi üç yaşındaki kızlarını suçlayarak ‘suçsuzum’ dedi

Bandırma’da bir kadın tabanca ile vurularak öldü. Gözaltına alınan eşi, kadının ölümüne 3 yaşındaki kızlarının evde ruhsatsız tabanca ile oynamasının neden olduğunu söyleyerek “Suçsuzum” dedi.


Bandırma’da Güldane Canbaz evinde tabanca ile vurularak öldü. Cinayet şüphelisi olarak gözaltına alınan eşi Olcay Canbaz, “Benim eşim ile hiç bir sorunum yoktu. Ölümüne, evde tabanca ile oynayan 3 yaşındaki kızım neden oldu” dedi.
DHA’nın haberine göre, Balıkesir’in Bandırma ilçesi İhsaniye Mahallesi’nde oturan 24 yaşındaki Güldane Canbaz, evinde tabancadan çıkan kurşunun göğsüne isabet etmesi sonucu ağır yaralandı. Güldane Canbaz, silah sesini duyan komşularının haber vermesi üzerine gelen ambulansla Bandırma Devlet Hastanesine kaldırılmasının ardından yaşamını yitirdi.
Olayın hemen ardından otomobili ile devlet hastanesine gelen Güldane Canbaz’ın eşi Olcay Canbaz, ölen kadının yakınları tarafından dövüldü. Polis tarafından gözaltına alınan 28 yaşındaki Olcay Canbaz emniyet müdürlüğündeki ifadesinde, “Ben eşimi çok seviyorum. Aramızda hiç bir sorun yoktu. Olay, 3 yaşındaki kızımın ruhsatsız olan tabanca ile oynaması sonucu meydana geldi. Ateş alan tabancadan çıkan kurşun Güldane’ye isabet etti. Suçsuzum” dedi.
Emniyet Müdürlüğü’ndeki sorgulaması devam eden Olcay Canbaz adliyeye çıkartılacak.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz